Rozwody - Brzeziny

Często rozwód to trudna decyzja, której konsekwencje trwają wiele lat. Postępowanie w sprawie rozwód lub separacje może być czasochłonne i skomplikowane. Ważne zatem, aby od samego początku postępowania zadbać o swoje interesy i właściwie przygotować się do sprawy. Jest to łatwiejsze z pomocą odpowiedniego adwokata,  który specjalizuje się w sprawach rozwodowych. Dzięki fachowej pomocy prawnej istnieje większa szansa uzyskania korzystnego rozwiązania i uregulowania ważnych dla strony kwestii. Zadaniem dobrego adwokata specjalizującego się w rozwodach w Brzezinach jest przygotowanie skutecznej strategii tak by zabezpieczyć interesy klienta.


Przebieg rozwodów w Brzezinach - podczas rozwodu sąd rozstrzygać będzie następujące zagadnienia:

  • ustalenie osoby winnej rozkładu małżeństwa w przypadku zgłoszenia przez stronę żądania orzeczenia o winie,
  • świadczenie alimentacyjne na rzecz byłego małżonka i wspólnego małoletniego dziecka stron oraz wysokość świadczeń alimentacyjnych
  • ograniczenie albo pozbawienie jednego z rodziców władzy rodzicielskiej
  • ustalenie miejsca zamieszkania wspólnego małoletniego dziecka
  • ustalenie zakresu kontaktów rodziców z dzieckiem
  • sposób korzystania przez małżonków ze wspólnego mieszkania

Istnieją takie sprawy, które ze względu na swój szczególny charakter mogą wiązać się z wyjątkowo dużym obciążeniem emocjonalnym dla jej uczestników. Adwokat specjalizujący się w sprawach rozwodowych doskonale zdaje sobie z tego sprawę i zna specyfikę tego typu spraw.

Podczas spotkania z adwokatem zostanie dokonana ocena obecnej sytuacji rodzinnej i zaproponowana strategia optymalnego postępowania z uwzględnieniem realnej możliwości osiągnięcia zakładanych celów.

 

Jeśli chcesz przeprowadzić rozwód lub uzyskać fachową poradę prawną w sprawach rodzinnych i rozwodowych skontaktuj się z naszą kancelarią pod numerem 884-308-000.

Nasza oferta

Danekontaktowe

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Monika Różycka - Stańczak

31-526 Kraków, ul. Kielecka 5/8

95-060 Brzeziny, Pl. Jana Pawła II 10

 

tel. 884-308-000
e-mail: