Adwokat sprawy karne Brzeziny 

Prawo potrafi być skomplikowane i zawiłe. Szczególnie osoby, które na co dzień nie mają kontaktu z prawem, mogą mieć całkiem spore problemy ze zrozumieniem swojej sytuacji prawnej i wyborem optymalnego rozwiązania.

Adwokat - sprawy karne Brzeziny

Jedną ze specjalizacji naszej kancelarii są sprawy karne. Tego typu problemami zajmujemy się już od wielu lat, dlatego mamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę w tej kwestii. W ramach pomocy naszego adwokat w sprawach karnych oferujemy analizę aktualnej sytuacji, reprezentowanie lub obronę w postępowaniu przygotowawczym i postępowaniu sądowym, także w ewentualnym postępowaniu wykonawczym. Z uwagi na konsekwencje spraw karnych, zarówno strona pokrzywdzona jak i oskarżona, powinna korzystać z pomocy adwokata, bowiem daje to większe gwarancje korzystnego zakończenia sprawy.

Kancelaria Adwokacka zapewnia swoim Klientom pomoc w zakresie:

  • obrony na etapie postępowania przygotowawczego i postępowania sądowego w sprawie o przestępstwa i przestępstwa skarbowe,
  • zastępstwa oskarżyciela posiłkowego i oskarżyciela prywatnego w postepowaniu przygotowawczym i postępowaniu sądowym,
  • tymczasowego aresztowanie i innych środków zapobiegawczych,
  • zabezpieczenia majątkowe,
  • obrony na etapie postępowania przygotowawczego i postępowania sądowego w sprawie o wykroczenia,
  • spraw z zakresu prawa karnego wykonawczego,
  • odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności,
  • przerwy w wykonaniu kary pozbawienia wolności.

Zakres naszych usług związanych z prawem karnym i karnym wykonawczym jest szeroki, co pozwala zapewnić klientom w pełni kompleksową obsługę.

 

Adwokat sprawy karne Brzeziny - Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza kancelaria funkcjonuje już od wielu lat. Od samego początku działalności zapewniamy klientom wysokiej jakości usługi prawnicze, w tym także obsługę z zakresu prawa karnego. Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba, która zgłosi się do nas ze swoją sprawą, otrzymała profesjonalną pomoc na wszystkich etapach sprawy karnej. Dzięki długiej obecności w branży udało nam się zebrać ogromne doświadczenie i wiedzę, które dziś wykorzystujemy w celu zapewnienia naszym klientom możliwie najwyższej jakości obsługi. 

Nasza kancelaria adwokacka oferuje fachowe porady prawne m. in. w sprawach cywilnych, karnych oraz rozwodowych - zadzwoń: 884-308-000

Nasza oferta

Danekontaktowe

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Monika Różycka - Stańczak

31-526 Kraków, ul. Kielecka 5/8

95-060 Brzeziny, Pl. Jana Pawła II 10

 

tel. 884-308-000
e-mail: