Rozwody - Koluszki

Sprawy rodzinne i sprawy rozwodowe budzą zazwyczaj najwięcej emocji wśród stron postępowania. Dobrze zdajemy sobie z tej kwestii sprawę. Dlatego stawiamy na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta oraz oferujemy wsparcie na tym często trudnym etapie jakim jest rozwód.

Rozwody, Koluszki - najwyższa jakość usług 

Wykorzystując bogate doświadczenie zawodowe, a także kompetencje i wiedzę nabyte podczas prowadzonych spraw rozwodowych w Koluszkach, oferujemy klientom usługi najwyższej jakości. Nasze porady prawne oparte są na aktualnych przepisach, które dynamicznie się zmieniają. 


Rozwody, Koluszki - pomoc prawna przy podjęciu trudnej decyzji

Rozwód rzadko stanowi łatwą decyzję dla partnerów, a jego konsekwencje mają często długotrwały charakter. Dlatego też warto dobrze przemyśleć sprawę i starannie przygotować się do przeprowadzenia rozwodu. W postępowaniu rozwodowym, oprócz samego sposobu rozwiązania małżeństwa, zapadają także decyzje dotyczące władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi, miejsca ich zamieszkani, alimentów czy kontaktów rodziców z dziećmi. Ze względu na wagę powyższych kwestii ważne jest aby skorzystać z pomocy adwokata specjalizującego się w sprawach rozwodowych i rodzinnych i posiadającego doświadczenie właśnie w tego typu sprawach. Warto pamiętać, że korzystne uregulowanie wspomnianych kwestii może nastąpić także w drodze mediacji, w której warto również skorzystać z pomocy adwokata.


Rozwody - Koluszki - Korzystając z naszych usług, można liczyć na pełną dyskrecję i zachowanie tajemnicy adwokackiej.

Pomoc adwokata w tych trudnych sprawach rozwodowych (Koluszki) daje większe szanse na uzyskanie korzystnego uregulowania i zabezpieczeniu interesów. 

Także w sprawach o podział majątku wspólnego po rozwodzie lub zniesieniu wspólności majątkowej pomoc adwokata jest często nieoceniona i pozwala na sprawniejsze przeprowadzenie postępowania oraz uzyskanie lepszych rezultatów. 

Jesteśmy doświadczonym zespołem, dlatego nie boimy się podejmować nawet najbardziej złożonych spraw. 

Rozwody w Koluszkach - przebieg sprawy

Istotne jest dla nas zabezpieczenia interesów klientów i uzyskanie jak najkorzystniejszego rozstrzygnięcia, dlatego działamy zawsze w taki sposób, aby nawet najbardziej wymagające osoby były zadowolone z jakości świadczonych przez nas usług. 

Pomagamy osobom na różnych etapach sprawa sądowych lub jeszcze na etapie przedsądowym w celu wypracowania wspólnego stanowiska. Początek współpracy zaczyna się od spotkania, podczas którego ustalamy aktualną sytuację i optymalny sposób złożonych celów.

Nasza oferta

Danekontaktowe

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Monika Różycka - Stańczak

31-526 Kraków, ul. Kielecka 5/8

95-060 Brzeziny, Pl. Jana Pawła II 10

 

tel. 884-308-000
e-mail: